KAYMAKAMIMIZ, PINARBAŞI,YAKALAR VE BELENLİ KÖYLERİNDE KİLİTLİ BETON PARKE TAŞ DÖŞEME ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ 
 
 
            Kaymakamımız Sayın Mustafa AKIN, Köy- Des Projesi kapsamında ve Özel İdare Müdürlüğü imkanlarıyla ilçemiz Pınarbaşı, Belenli ve Yakalar köylerinde  devam eden kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
İlçe sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların yol sıkıntısını gidermek için yürütülen çalışmalar, vatandaşların da takdirini topluyor. Pınarbaşı,Belenli ve Yakalar köylerinde yapımı süren kilitli beton parke taşı döşeme işlemlerini yerinde inceleyen Kaymakamımız Sayın  Mustafa AKIN çalışmaların hız kazanması talimatını verdi.
          Yaklaşık 15 gündür devam eden çalışmalarda şu ana kadar 31 bin m² taş döşeme işlemi yapılırken, kısa süre içinde Pınarbaşı Belenli ve Yakalar köylerinde toplamda 31 bin m² döşeme işlemi yapılacak. Köylerinde yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren köy muhtarları Sayın Kaymakamımız Mustafa AKIN’a teşekkür etti.
         Köy ziyaretlerinde Vatandaşlarla sohbet eden kaymakamımız,vatandaşlar tarafından kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için de ilgililere talimat verdi. Bu yıl içinde, yıl sonuna kadar Köy-Des  Projesi kapsamında 4 bin m² ve Özel İdare Müdürlüğü imkanlarıyla 27 bin m² olmak üzere toplamda 31 bin m²  kilitli parke taşı döşeme çalışmaları bitirilmiş olacak böylelikle köylerimiz  daha önce sıkıntısını çektiği yazın toz, kışın çamur olan yerlerden de kurtulmuş olacak.